Zapoznaj się z naszą ofertą.

Materiały nasypowe

Oferta obejmuje ściernice nasadzane, ściernice trzpieniowe, ściernice lamelkowe, krążki fibrowe, tulejki ścierne, papier i płótno ścierne w arkuszach, rolkach, pasy bezkońcowe, ściernice wielkoporowe oraz produkty z włókniny do czyszczenia, szlifowania i polerowania. Narzędzia te produkowane są w Polsce i Europie. Produkty te posiadają atest bezpieczeństwa OSA.

Tarcze do cięcia i szlifowania

W naszej ofercie znajdziecie Państwo ściernice przeznaczone do cięcia i szlifowania różnych rodzajów stali, w tym nierdzewnej, żeliwa, aluminium i innych metali kolorowych oraz betonu. Produkty te posiadają atest bezpieczeństwa OSA.

Ściernice ceramiczne

Są produkowane przy zastosowaniu elektrokorundu zwykłego, szlachetnego, węglika krzemu i innych rodzajów ziarna ściernego. Oferta obejmuje także ściernice trzpieniowe o spoiwie ceramicznym, w różnych kształtach i ziarnistościach. Ze względu na ogromne zróżnicowanie potrzeb klientów w zakresie rozmiarów, kształtów, ziarnistości i twardości wyrobów oraz szeroką gamą produktów standardowych nie zawsze możliwe jest natychmiastowe spełnienie oczekiwań odbiorców. W takich sytuacjach towar jest dostosowywany do indywidualnych potrzeb klientów.

Pilniki obrotowe

Zróżnicowane uzębienie części roboczej pozwala na dostosowanie frezów do obróbki stali konstrukcyjnej, stali nierdzewnej, aluminium, żeliwa, niklu, mosiądzu, brązu, tytanu oraz tworzyw sztucznych. W zależności od zastosowania oferujemy frezy na trzpieniach typowych o średnicy 6 lub 8 mm i długości 44 mm, lub trzpieniach specjalnych (miniaturowych lub długich). Oferowane przez nas frezy charakteryzują się najwyższą jakością i precyzją wykonania, ekstremalną trwałością, oraz wysoką wydajnością skrawania. Dzięki kontroli jakości, frezy zapewniają bardzo wysokie bezpieczeństwo wyrobu.

Szczotki techniczne

Oferujemy pełną gamę szczotek do obróbki stali zwykłej, nierdzewnej, aluminium i innych metali kolorowych oraz betonu i tworzyw sztucznych. Szczotki te wykonane są z różnego rodzaju drutu stalowego, mosiężnego i tworzyw sztucznych. Dostępne są szczotki tarczowe, stożkowe, doczołowe, pędzelkowe oraz szczotki do pracy ręcznej. W zależności od sposobu mocowania dostarczamy szczotki z otworem, gwintem albo na trzpieniu.

Narzędzia diamentowe

W naszej ofercie znajdują się tarcze diamentowe do cięcia różnych rodzajów betonu. asfaltu, glazury, terakoty, cegły, dachówki ceramicznej oraz cementowej, lastryko, piaskowca, granitu, tworzyw sztucznych i szkła. Dostępne są w ofercie również specjalistyczne narzędzia diamentowe do obróbki kamieni naturalnych i metali.